Odalarımız

Sigara İçilmez

Günlük Temizlik

Klima

Kahvaltı

Banyo


KAMU SOSYAL TESİSLERİNE İLİŞKİN TEBLİĞ (TEBLİĞ NO: 2024-1)

"(10) Söz konusu tesislerde, 1 Ocak 2021 tarihinden sonra doğan çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. Bunlar için yemek istenilmesi halinde yemek bedelinin yarısı alınır. 1 Ocak 2018 ile 1 Ocak 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) doğan çocuklar için ise (eğitim ve dinlenme tesislerinde yemek istenilip istenilmediğine bakılmaksızın) konaklama ve yemek bedelinin yarısı alınır."

1-) 0-2 yaş ücretsiz, 3-6 yaş çocuk %50 indirimli, 7 yaş ve sonrası tam ücrete tabii. Kamu seçen müşterilerimiz otele girerken kamu kartını göstermek zorundadır. Aksi takdirde sivil fiyatı uygulanacaktır.

Odalarımız Hakkında


Temiz, düzenli ve kaliteli  konaklama ortamıyla hizmetinizdeyiz.  Otel odalarımızın tamamında televizyon, minibar, telefon fön makinası, wc, duş ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Suit dairelerimiz, yatak odası ve salonlardan oluşmaktadır.

 
 
DOUBLE ve TEK YATAKLI
DOUBLE ve TEK YATAKLI

 Tek kişi kalındığında Ek yatak fiyat farkı uygulanır. Kahvaltı Ücrete Dahil Değildir. Odamızda 1 Çift kişilik yatak ve 1 Tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarımızda TV, Mini Buzdolabı, Sa&cced...

Oda Detayı ve Rezervasyon
ÜÇ TEK YATAKLI ODAMIZ
ÜÇ TEK YATAKLI ODAMIZ

Tek kişi kalındığında Ek yatak fiyat farkı uygulanır. Kahvaltı Ücrete Dahil Değildir. Odamızda Üç Tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalarımızda TV, Mini Buzdolabı, Saç Kurutma Makinesi gib...

Oda Detayı ve Rezervasyon